instagram اینستاگرام
02637313385 09121156805

قیمت قلیان

قیمت قلیان

قیمت قلیان

از زمان های گذشته تا هم اکنون استفاده از قلیان در کشور هندوستان و  ایران رایج بوده و هست و بطور معمول مصرف آن به شکل گروهی در رستوران ها، خانه ها و کافه رواج دارد. قلیان عبارت است از یک بدنه  و تنگ شیشه ای دارای آب است. توتون مورد نظر در سر قلیان قرار می گیرد که این توتون می تواند با مزه و طعم گوناگون مانند وانیل، شکلات و  نیز طعم میوه ترکیب شود. قلیان ها انواع مختلفی دارند و قیمت قلیان ها بسته به نوع آنها نیز متفاوت است.

 

انواع قلیان

تنه و بدنه قلیان ها از جنس های متفاوتی تولید و ساخته می شوند که جنس تنگ یا کوزه آب آن از شیشه یا بلور است اما تنه آن از جنس برنج ،  چوب و یا حتی شیشه ای نیز می باشد. قلیان عربی را می توان در زمره قلیان های محبوب  در نظر گرفت که به دلیل طراحی خاص آن و استفاده از توتون درجه یک با نیکوتین بالا از محبوبیت بیشتری بین مردم برخوردار است.

قلیان های محبوب دیگری نیز می توان نام برد که قلیان شیشه ای یکی از آنان است. این قلیان به دلیل جنس شیشه ای آن جرم و آلودگی به نسبت کمتری در خود جای می دهد و با شستشوی بسیار ساده تمیز می شود.

انواع قلیان ها، دارای قیمت و ارزش های مختلفی هستند حتی قیمت های بسیار بالا  نیز وجود دارد و بطور قاطع نمی توان مبلغ  درست و دقیقی برای آن تعیین کرد.

برای چاق کردن قلیان خوب، نیاز به زغال خوب می باشد که به راحتی آتش بگیرد و دوام داشته باشد از اینرو می توان به زغال فشرده تولید شده در هات زغال اشاره کرد که سالها تجربه و فعالیت در این زمینه دارد. لذا برا دریافت مشاوره و راهنمایی به مشاورین هات زغال مراجعه نمایید.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *