instagram اینستاگرام
0912 100 69 64

صادرات زغال چینی

صادرات زغال چینی

همانطور که می دانیم زغال چینی، یک نوعی از زغال است که از خرده چوب های شاخه درختان که به شکل خاک اره درآمده اند به دست می‌آید. کیفیت این نوع زغال معمولا با زغال معمولی متفاوت است و نیز قیمت آن ارزان‌ تر می باشد و در مقایسه با دیگر زغال‌ها از دوام بیشتری برخوردار است. استفاده از این زغال برای درست کردن کباب در منقل‌ یا روی توری مخصوص می باشد. از این رو در تولید این محصول باید دقت فراوانی شود تا کالایی مرغوب و با کفیت به بازار عرضه شود . همچنین جهت فروش و صادرات زغال چینی درجه یک و بسیار مرغوب به کشورهای همسایه و حوزه خلیج فارس ارسال گردد.

 

صادرات زغال چینی

 

بطور کلی یکی از محصولاتی که باید صادرات آن به شکل مرغوب و با کیفیت انجام گیرد، زغال چوب و زغال فشرده می باشد. اگر شما تولید کننده محترم جزو آن دسته از افرادی هستید که تصمیم به  صادرات محصول زغال فشرده، به کشورهای همسایه و دیگر را دارید و راه آن را نمی دانید
باید به افراد یا شرکت هایی که در کار صادرات زغال چینی فعال هستند مراجعه نموده، از آنها مشاوره بگیرید که مشاورین گروه هات زغال از زیر مجموعه های مهر صنعت می تواند در این امر شما عزیزان را یاری نماید.

برای در انحصار داشتن بازار فروش در داخل کشور و صادرات این محصول به خارج از کشور باید سیاست تولید محصول با کیفیت و عرضه آن با قیمت پایین تر از دیگر رقیبان را همیشه در نظر گرفت زیرا در غیر این صورت آنان کنترل بازار را به دست خواهند گرفت و پیشرفت می نمایند.

صادرات زغال به روسیه

از دیگر کشورهای همسایه و شمال ایران کشور روسیه است که از مشتریان ثابت و همیشگی زغال فشرده ایران می باشد. محصول با کیفیت همیشه مشتری خود را دارد و نیازی به صرف زمان جهت تبلیغ آن نمی باشد از این رو کشور روسیه و دیگر کشورها همیشه به کیفیت و قیمت مناسب کالا دقت می کنند و پس از بررسی این موارد به گروه مشتریان ثابت این محصولات می پیوندند.

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *