instagram اینستاگرام
0912 100 69 64

صادرات زغال چینی

صادرات زغال چینی

همانطور که می دانیم زغال چینی، یک نوعی از زغال است که از خرده چوب های شاخه درختان که به شکل خاک اره درآمده اند به دست می‌آید. کیفیت این نوع زغال معمولا با زغال معمولی متفاوت است و نیز قیمت آن ارزان‌ تر می باشد و در مقایسه با دیگر زغال‌ها از دوام بیشتری برخوردار است. استفاده از این زغال برای درست کردن کباب در منقل‌ یا روی توری مخصوص می باشد. از این رو در تولید این محصول باید دقت فراوانی شود تا کالایی مرغوب و با کفیت به بازار عرضه شود . همچنین جهت فروش و صادرات زغال چینی درجه یک و بسیار مرغوب به کشورهای همسایه و حوزه خلیج فارس ارسال گردد.

صادرات زغال چینی

بطور کلی یکی از محصولاتی که باید صادرات آن به شکل مرغوب و با کیفیت انجام گیرد، زغال چوب و زغال فشرده می باشد. اگر شما تولید کننده محترم جزو آن دسته از افرادی هستید که تصمیم به  صادرات محصول زغال فشرده، به کشورهای همسایه و دیگر را دارید و راه آن را نمی دانید
باید به افراد یا شرکت هایی که در کار صادرات زغال چینی فعال هستند مراجعه نموده، از آنها مشاوره بگیرید که مشاورین گروه هات زغال از زیر مجموعه های مهر صنعت می تواند در این امر شما عزیزان را یاری نماید.

برای در انحصار داشتن بازار فروش در داخل کشور و صادرات این محصول به خارج از کشور باید سیاست تولید محصول با کیفیت و عرضه آن با قیمت پایین تر از دیگر رقیبان را همیشه در نظر گرفت زیرا در غیر این صورت آنان کنترل بازار را به دست خواهند گرفت و پیشرفت می نمایند.

صادرات زغال به کشور روسیه

از دیگر کشورهای همسایه و شمال ایران کشور روسیه است که از مشتریان ثابت و همیشگی زغال فشرده ایران می باشد. محصول با کیفیت همیشه مشتری خود را دارد و نیازی به صرف زمان جهت تبلیغ آن نمی باشد از این رو کشور روسیه و دیگر کشورها همیشه به کیفیت و قیمت مناسب کالا دقت می کنند و پس از بررسی این موارد به گروه مشتریان ثابت این محصولات می پیوندند.

صادرات زغال به کشور ترکیه

کشور ترکیه از روزگاران قدیم، رابطه بین کشوری خوبی با ایران و سایر همسایه های خود داشته به شکلی که در زمان های پیشین، بیشترین مقدار کالای وارد و صادر شده ایرانی با این کشور همسایه بوده است.

زغال فشرده از محصولاتی است که در فهرست کالاهای صادر شده از ایران به ترکیه موجود است. ترکیه با موافقت قوانین گمرکی کشورهای اتحادیه اروپا در سال ۱۹۹۶  و پیوستن به این اتحادیه، جایگاه تازه ای در رابطه تجاری خود به وجود آورده است و این نکته سبب پیشرفت بسیار این کشور در فروش و صادرات و نیز واردات کالاهای مختلفی شده است.

صادرات زغال به کشور عراق

عراق یکی از کشورهای اصلی و متقاضی زغال چینی می باشد و در هر سال حجم بالایی از این محصول به کشور عراق صادر می گردد. باید خاطر نشان کرد که این نوع زغال در کلیه کشورهای همسایه خلیج فارس مانند کشور امارات، عمان، کویت و غیره طرفداران بسیار ی را دارا می باشد و برای افرادی که طالب کسب و تجارت با سرمایه گذاری کمتر و سوددهی بالاتر می باشند، مورد خیلی خوبی هست.

صادرات زغال به کشور عمان

یکی از کاربرد های مهم زغال فشرده، در هتل های لوکس و درجه یک کشور عمان می باشد. زغال چینی (فشرده) ماده ای است به رنگ سیاه که از باقی مانده چوب نیم سوخته که تبدیل به ماده کربن شده، تشکیل شده است.  مواد اولیه زغال فشرده شامل خاک اره، خاک زغال و پوست گردو یا بادام می باشد. این نوع  زغال که به زغال صنعتی نیز معروف می باشد در مصرف قلیان افراد بیشترین کاربرد را دارد.

صادرات زغال به کشور امارات

انواع زغال در بازار موجود است که به نوع و کیفیت مواد اولیه و نیز طرق تولید آن بستگی دارد. زغال لیمو، زغال کبابی بلوط، پسته، سیب و غیره از  زغال های گوناگون و رایج در بازار هستند که کاربرد فراوانی دارند. در کلیه مناطق ایران با توجه به شرایط آب و هوایی و دمای متفاوت هر منطقه و چوب‌های آن نقاط، روش تولید زغال فشرده متفاوت است. این محصول به امارات نیز صادر شده که مصرف بسیاری در هتل های لوکس و مرغوب آن جا دارد.

صادرات زغال به کشور افغانستان

در دسته محصولات صادراتی، فروش و صادرات زغال فشرده به صورت بسته آماده و یا باز (فله) به کشورهای همسایه مانند افغانستان در برنامه وزارت خانه ها می باشد. درچند سال پیش این محصول با نام زغال فشرده به فروش می رسید. زغال چینی (بریکت) به شکل فله یا بسته بندی صادر می شود.

صادرات زغال به کشور پاکستان

در ایران تولید زغال صنعتی به دو روش سنتی و مدرن(صنعتی) صورت می گیرد. این محصول در شهرهایی چون لرستان، کرمانشاه، گیلان و مازندران تولید می شود و در گروه تولید کنندگان زغال ثبت شده در وزارت صنعت، معدن و تجارت محسوب می شوند. همچنین این مکان های تولیدی در زمینه فروش و صادرات نیز به همسایگان اطراف ایران مخصوصا کشور پاکستان فعالیت می کنند.

صادرات زغال به کشور آذربایجان

هم اکنون زغال های گوناگونی در سایز و ابعاد مختلف با کیفیت های بالا و پایین، ساخته و تولید می شوند. تفاوت در نوع زغال، وابسته به مواد اولیه و نحوه تولید آن می باشد. فروش و صادرات زغال قالبی یا سایر زغال ها باید در حیطه قوانین و مقررات کشور انجام شود. کشور آذربایجان از جمله کشورهایی است که زغال فشرده درجه یک به آن صادر می گردد.

صادرات زغال به کشور عربستان

زغال چینی تولید شده از مواد اولیه چون خاک زغال و خاک اره و پوست چوبی گردو  برای مصرف در سفره خانه ها و رستوران ها  می باشد. بررسی ها توسط کارشناسان هات زغال نشان می دهد که زغال در تعداد زیادی از کشور ها مانند کشورهای اروپایی و  حاشیه خلیج فارس، مصارف گوناگونی چون استفاده از آن برای سوخت دارد. کشور عربستان نیز از متقاضیان همیشگی این محصول می باشد.

 

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *