instagram اینستاگرام
02637313385 09121156805

زغال لیمو

زغال لیمو

زغال لیمو یکی از بهترین، با کیفیت ترین و مرغوب ترین زغال ها به حساب می آید. این محصول از سوزاندن تنه ی درخت لیمو بدست می آید. یکی از ویژگی های این زغال، سوختن یکنواخت و آرام آن است. دیگر ویژگی آن دوام زیاد آن است و مدت روشن بودن آن نسبت به سایر زغال ها بیشتر است. همچنین این نوع زغال بدون جرقه بوده و گاز سمی بسیار کمتری از خود خارج می نماید.

در تولید این محصول علاوه بر گرما و حرارت، به ایجاد فشار گرمای بالایی برای ارتقای کیفیت زغال نیاز دارید و این مسئله به نوع و طراحی کوره و قدرت آن بستگی دارد تا در مدت طولانی بتواند راندمان خوبی داشته باشد.

می دانیم که اگر فرآیند گازگیری در زغال به شکل کامل انجام نپذیرد، فرد مصرف‌کننده هنگام سوختن زغال بر روی گاز با خرد شدن زغال و جرقه زدن آن به اطراف مواجه می‌شود. زغال لیمو به حدی حساس است که وقتی مصرف‌کننده از آن استفاده می‌نماید، موقع سوختن با بو و دود همراه است. این زغال بصورت صاف و یک دست می باشد و هیچ گونه شکاف و درزی در آن دیده نمی شود.

زغال لیمو

در سالهای اخیر تولید زغال لیمو  از پرسودترین مشاغل است که دارای بازار مصرف فراوانی هستند. زغال لیمو از بهترین زغال ها جهت مصرف قلیان است. و نیز، ایجاد و ساخت باربیکیو (منقل کباب) در منازل و  پختن کباب در کنار خانواده‌ از تفریحاتی است که بسیار طرفدار دارد.

یکی دیگر از موارد مهم در تولید زغال لیمو، کوره ی صنعتی است  باید از نظر طراحی و مهندسی دارای استحکام و دوامی بلند مدت باشد و نیز بتواند نیاز افراد را پاسخگو باشد. به دلیل گرم و سرد شدن کوره در هنگام کار باید نکات بسیار ظریف را در زمان استفاده از آن رعایت نمود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *