instagram اینستاگرام
09121006964 09121156805

خط تولید زغال چینی و فشرده در پاکدشت

زغال فشرده در شهرستان پاکدشت

تولید زغال چینی یا ذغال فشرده، یکی از مشاغل پرسود است که امکان صادرات آن به کشورهای خاورمیانه، باعث شده تا شرکت صنعتی هات زغال در زمینه خط تولید زغال فشرده در شهرهای مختلف از جمله پاکدشت فعالیت داشته باشد. همچنین این شرکت علاوه بر تولید زغال فشرده، در زمینه های مختلفی مانند تامین مواد اولیه برای مشتریان نیز فعال است. شهروندان محترم پاکدشت، از این پس می توانند برای تامین مواد اولیه و خط تولید زغال چینی و فشرده در پاکدشت، با مشاوران فعال این شرکت در ارتباط باشند.

مواد اولیه زغال فشرده در پاکدشت

از مهم ترین مواد اولیه برای راه اندازی خط تولید زغال فشرده، خاک زغال ،خاک اره و پوست گردو می باشد. برای بدست آوردن این سه عنصر طبیعی و بازیافتی، نیازی به از بین بردن منابع و قطع درختان نیست و از باقی مانده کارگاه های مبل سازی و… می توان آنها را تهیه کرد. لذا علاوه بر حفاظت از درختان، هزینه های تولید این نوع ذغال نیز ارزان تر است. شرکت صنعتی هات زغال تجربه کافی برای تامین مواد اولیه با کیفیت را داشته و مشتریان عزیز برای تهیه این مواد می توانند با ما در تماس باشند.

پوست گردو در پاکدشت

پوست گردوی تهیه شده در ساخت زغال فشرده، از مواد بازیافتی طبیعی است که بسیار سود آوربوده و شرکت صنعتی هات زغال در این زمینه به مشتریان خود خدمات رسانی میکند.

تهیه خاک اره در پاکدشت

خاک اره یکی از عنصرهای اولیه و اصلی در تهیه زغال فشرده میباشد. برای تهیه آن از ضایعات چوب و خرده های آن استفاده می شود و نیازی به آسیب زدن به درختان و بریدن آن ها نیست. شرکت صنعتی هات زغال تولید کننده های خاک اره مرغوب و بدون مواد شیمیایی و ضایعات افزودنی است.

خط تولید زغال فشرده در شهر پاکدشت

معرفی شهر پاکدشت

در جنوب شرقی استان تهران، شهری بنام پاکدشت قرار دارد .در گذشته نام این شهر پلشت آباد بوده و امروزه نیز به مامازند معروف می باشد. این شهر در گذشته با گسترش و آبادانی شهر ری توسعه و رونق یافت. پاکدشت، از کنار هم قرار گرفتن چندین روستا و شهر تشکیل شده است و تعدادی از روستاهای آن شامل افرین، زواره بید، ارمبو و حصارامیر، پارچین، جی تو، قوهه یا کوهک، فردیس، پاکدشت می باشند. گروه های عشایری زیادی به این منطقه کوچ کرده اند که برخی عبارتند از: چگنی ها، پازوکی ها، کرد ها، قاجار ها، قراچول ها، عرب ها، کردبچه ها، سیاه منصوری ها، عشایر لر که معروف به هداون ها هستند، و بوربور ها.

جمعیت منطقه پاکدشت

طبق امار جمعیت سال ۱۳۹۵ تعداد جمعیت شهر پاکدشت برابر با ۴۱۰۶۰۹ نفر بوده است که به عنوان منطقه پر مهاجر شناخته شده است. به دلیل سکونت عشایر مختلف در این منطقه، مردم پاکدشت با لهجه های متفاوتی سخن میگویند اما به طور کلی، زبان اصلی سخن انها فارسی میباشد.

 آب و هوا و کشاورزی منطقه پاکدشت

اب و هوای پاکدشت به طور کلی گرم و نیمه خشک بوده، و شمال منطقه و ارتفاعات آن معتدل است . شهر پاکدشت به دلیل حاصل خیزی خاک و آبیاری زمین های زراعی توسط  رودخانه جاجرود در این منطقه، ازصنعت کشاورزی و صادرات خوبی برخوردار است. این منطقه به تولیدات گل و گیاهان زینتی و سبزیجات مشغول است و به عنوان پایتخت گل و گیاه شناخته شده است.

آثار تاریخی و مناطق گردشگری پاکدشت

آب انبار حیدرآباد که در روستای حیدر اباد واقع شده و بسیار دیدنی می باشد، امامزاده سید جلیل که در جنوب روتای فیلستان قرار دارد، اثریخچال یبیر داغلان که در روستای یبیر و داغلان قرار گرفته است ،تپه و قلعه محمودآباد که از اثارباستانی متعلق به دوران پیش از میلاد باز است، کاروانسرای خاتون آباد که در دوران قاجار به دست مرحوم حاج ملاعلی کنی ساخته شد، عمارت ناصریه یا کاخ ناصرالدین میرزا که به نوادگان مظفرالدین شاه قاجار تعلق دارد، روستای توچال ، منطقه تاریخی یورد بولاغ توچال، امامزاده عون، امامزاده محمد، قلعه ترپاق، کاروانسرای کبود گنبد و پل قدیمی روستای جیتو، همگی از آثار تاریخی و گردشگری این شهرستان هستند.

قومیت و دین مردم پاکدشت

در منطقه پاکدشت قومیتهایی مانند لر، فارس، ترک و کرد زندگی می کنند و هر کدام از این گروه های مختلف آداب و رسوم مخصوص به خود را دارند. با ورود اسلام ، مذهب شیعه در این منطقه شکل گرفت و تاکنون ادامه دارد.

 

 

 

 

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *