instagram اینستاگرام
09121006964 09121156805

خرید پوست گردو | فروش پوست گردو

خرید پوست گردو

همانطور که می دانید پوست گردو یکی از مهمترین مواد اولیه در تولید زغال فشرده می باشد که در بعضی کارخانه ها به جای آن از پوست بادام، هسته ی هلو و غیره استفاده می شود. گروه هات زغال که زیر مجموعه ی مهر صنعت می باشد در جهت رفاه حال مشتریان اقدام به تهیه و نگهداری مواد اولیه از جمله خرید پوست گردو و نگهداری آن نموده و آماده ی عرضه ی آن به متقاضیان عزیز می باشد.

پوست گردو

گردو میوه ی بسیار پر خاصیت و در مناطق سردسیر شمال غربی و غرب کشور یافت می شود. از تمام بخشهای این میوه در صنایع مختلف مانند رنگرزی طبیعی، تولید زغال فشرده و خشکبار استفاده ی کامل می شود. پوست سبز میوه ی گردو برای رنگ های طبیعی در رنگرزی بکار می رود. از مغز آن هم به عنوان حشکبار بسیار مفید و ارزشمند استفاده می کنند.

خرید پوست گردو

فروش پوست گردو

در فصل پاییز بسیاری از باغداران به دلیل وجود درختان گردو در باغهایشان و در زمان جداسازی مغز گردو از پوست آن، این مواد را به عنوان ضایعات و زباله به دور می ریزند که خوشبختانه پس از رونق صنعت تولید زغال فشرده دیگر اینکار انجام نمی شود و کشاورزان به فروش پوست گردو با قیمت مناسب می پردازند.

گروه هات زغال به جهت دشوار بودن فراهم کردن ماده ی اولیه پوست گردو و خاک اره و غیره، تمامی فروشندگان پوست گردو و خاک اره و دیگر مواد اولیه را شناسایی کرده و از ایشان این مواد را تهیه می نمایند و آنها را نگهداری کرده و به متقاضیان با قیمت مناسب عرضه می نمایند.

قیمت پوست گردو

این ماده ی اولیه ی تولید زغال فشرده به دلیل دورریز و ضایعات بودن آن به وفور یافت می شود و قیمت چندان بالایی نیز ندارد از این رو تولید کنندگان محترم زغال فشرده برای تهیه ی مواد هیچ گونه دغدغه ی خاطری نداشته باشند و با اطمینان گفته می شود که به راحتی و با قیمت بسیار مناسب می توانند آن را از گروه هات زغال تهیه نمایند.

البته لازم به ذکر است که این مجموعه در زمینه ی تولید و ساخت دستگاه های خط تولید زغال فشرده و نصب و راه اندازی آنها و همچنین خرید زغال فشرده از تولید کننده ی تازه کار که به بازار آشنایی ندارند و تولید زغال فشرده مرغوب و عرضه ی آن در بازار فعالیت و تجربه ی طولانی دارد.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *