instagram اینستاگرام
0912 100 69 64

سرند زغال چینی

سرند زغال چینی

سرند زغال چینی

خاک اره و خاک زغال توسط دستگاهی بنام سرند زغال چینی از دیگر مواد زائد جدا می شود و مواد اولیه خالص جهت مخلوط شدن با هم در دستگاه های دیگر مورد استفاده قرار می گیرد.

راه ایجاد و تولید زغال چینی این است که در مرحله اول پس از الک یا سرندشدن مواد باید خشک شوند و نم و رطوبت آنها از بین برود. سپس با هم ترکیب شده و در داخل دستگاه اکسترودر قرار می گیرند. در این دستگاه، مواد در قالب هایی به شکل مستطیل تحت فشار بسیار شدیدی قرار می گیرند تا تبدیل به بریکت شوند.

این بریکت ها خام هستند و باید زمانی را برای پخته شدن سپری نمایند تا به زغال فشرده تبدیل شوند. پس باید توسط پالت ها به کوره ها منتقل شوند و عملیات پخت روی آنها صورت پذیرد.

پس از طی چند ساعت زغال ها آماده شده و هنگام خروج از کوره ها توسط پالت خفه کن آتش آنها خاموش می شود. سپس زغال ها باید سرد شوند و بسته بندی شده به بازار فروش ارسال می شوند.

گروه هات زغال به دلیل استفاده از نیرو و پرسنل مجرب در کارگاه، به تولید دستگاه های خط تولید زغال چینی پرداخته و به تمامی نقاط ایران ارسال می نماید. لذا به مشتریان عزیز اعلام می دارد که پیش از انجام هر کاری به مشاورین این مجموعه مراجعه نموده و آگاهی و اطلاعات را در خصوص کار با دستگاه ها و نحوه تولید زغال فشرده اقدام نمایند.

ضمنا هات زغال برای راحتی و رفاه متقاضیان محترم اقدام به خرید مواد اولیه از کارگاه ها و کارخانه های چوب بری و باغداران نموده است و آماده ارائه و فروش به تمامی شهرهای کشور می باشد.

 

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *